Ostravská hala 2018

Posted by on 29. 08. 2018

Máme pro Vás výsledky ze závodů Ostravský halový pohár v běhu na 60 m s překážkami, který se uskutečnil 17.3.2018 v Atletické hale ve Vítkovicích. V kategorii starších žákyň nás reprezentovala Kristýna Kopišová, která kvůli velké konkurenci skončila 129 ze 186, ale s nádherným výsledným časem 16,4. Jelíkož se jednalo o Kristýnčiny první závody, věříme, že příště to bude mnohem lepší.

V kategorii starších chlapců jsme měli opět reprezentanty 2, a to David Mácha a Dominik Služy. Kluci měli tentokrát o něco menší konkurenci, než kategorie dívek, celkově se zůčastnilo 141 závodníků. Klukům se v prních pokusech, tolik nevedlo, ale v druhém si oba zajistili časy. U Domči to dopadlo trošičku hůř, kdy s časem 20,36 skončil na 131. místo. Davča si dal svůj osobní rekord a s časem 17,1 skončil na 99. místě.

Všem 3 závodníkům děkujeme za krásnou reprezentaci a přejeme mnoho úspěchů do dalších rozběhů.